Śpiwór dla dzieckaRegatta RCE215 HILO BOOST Niebieska/ Szara

382 zł –55 %
Śpiwór dla dzieckaRegatta RCE215 HILO BOOST Niebieska/ Szara
382 zł –55 % 171 zł

Wybierz wariant

Śpiwór z rozszerzaną podstawą umożliwiającą zmianę długości od 170 cm do 195 cm.

Informacje szczegółowe

Kolor: Niebieska, Rozmiar: UNI
Na stanie (2 szt)
382 zł
171 zł

Opis szczegółowy produktu

Kolekcja 2018

Dziecięcy śpiwór Regatta HILO BOOST wykonany jest z lekkiego, bardzo ściśliwego, miękkiego materiału. Śpiwór posiada dwukierunkowy zamek, miękką wyściółkę dla komfortowego snu, wewnętrzna kieszeń na cenne przedmioty, wiszące hak, który umożliwia wentylację i suszenie. Możliwość zdejmowania górnej części śpiwora minimalizuje straty ciepła. Śpiwór ma wysuwaną podstawę umożliwiającą zmianę długości od 170 cm do 195 cm. Śpiwór ma wymiary 70 x 195 cm, składa się z 25 x 42 cm. Śpiwór sprawi, że Twoje dzieci będą wygodne podczas biwakowania, czując się komfortowo, wygodnie i wygodnie.

  • lekki, miękki, ściśliwy materiał
  • dwukierunkowy zamek błyskawiczny
  • możliwość regulacji długości
  • opcja pobierania u góry
  • wewnętrzna kieszeń
  • miękka podszewka
  • trwała konstrukcja

Parametry dodatkowe

Kategoria: Śpiwory
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Chłopcy
Kolor: Niebieska
Producent: Regatta
Sport: Turystyka i podróże

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.