Dziecięcy śpiwór RCE011 REGATTA Maui Kids Różowy

Kod: RCE011-6CI-SGL
198 zł –75 %
Dziecięcy śpiwór RCE011 REGATTA Maui Kids  Różowy
198 zł –75 % 49 zł

Wybierz wariant

Dětský spacák Regatta Maui Kids.

Informacje szczegółowe

Kolor: Różowa, Rozmiar: UNI
Obecnie niedostępne | RCE011-6CI-SGL
198 zł
49 zł

Opis szczegółowy produktu

Our Maui Kids Sleeping Bag is ideal for camping, caravanning or sleepovers at home. With a soft brushed polyester lining and single layer stitch detailing to keep the fill evenly distributed throughout. The bag can be unzipped all the way round to convert into a cosy blanket. Stuff sack included.

  • Wymiary : 190x150cm
  • Waga 2,6kg

Parametry dodatkowe

Kategoria: Śpiwory
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Dziewczyny
Kolor: Różowa
Producent: Regatta
Kategorie: Kemping > Śpiwory

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.