Dziecięcy śpiwór RCE011 REGATTA Maui Kids Niebieski

 
Efekt lupa
 

Dziecięcy śpiwór Regatta Maui Kids.

Zwykła cena 198 zł
Zaoszczędzisz 149 zł (–75 %)
49 zł
Marka Regatta
Kategoria Śpiwory
Gwarancja 2 lata
Wybierz wariant
Kod produktu RCE011-6CG-SGL Kolor: Niebieska
Rozmiar: UNI
Obecnie niedostępne 198 zł 49 zł
 

Dziecięcy śpiwór Maui to wspaniałe rozwiązania na camping, wycieczkę z turystyczną przyczepą lub noclegi u znajomych bez zapasowych łóżek. Posiada odporną na rozdarcia powłokę zewnętrzną z jednowarstwowym szwem dla utrzymania wypełnienia w każdym miejscu śpiwora. W pełni rozpięty śpiwór staje się wygodnym kocem. W zestawie jest specjalny worek do przenoszenia skompresowanego śpiwora.

  • Wymiary : 190x150cm
  • Waga 2,6kg
Determinacja Dzieci
Kolor Niebieska
Producent Regatta
Kategorie Kemping > Śpiwory

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.

 
Ta strona używa plików cookie. Innym przeglądanie tej witryny, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie.