Śpiwór RCE156 REGATTA Hana 200 Czarny

291 zł –47 %
Śpiwór  RCE156 REGATTA Hana 200 Czarny
291 zł –47 % 153 zł

Wybierz wariant

Dwumiejscowy śpiwór Regatta Hana 200

Informacje szczegółowe

Kolor: Czarna, Rozmiar: UNI
Na stanie (3 szt)
291 zł
153 zł

Opis szczegółowy produktu

Dwustronny śpiwór Regatta Hana 200 w przestronnym prostokątnym kształcie, wykonany z miękkiej szczotkowanej poliestrowej podszewki z jednowarstwowym ściegiem, który zapewnia jednolite rozłożenie wypełnienia. Można go odpiąć i użyć jako koc.

materiał - 100% poliester

Pobieranie kaptura

dwustronny zamek błyskawiczny

wewnętrzna kieszeń

Limit komfortu 5 przy -5 ° C

Parametry dodatkowe

Kategoria: Śpiwory
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Czarna
Producent: Regatta
Kategorie: Kemping > Śpiwory

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie