Śpiwór Regatta RCE017 HILO 250 Green

379 zł –61 %
Śpiwór Regatta RCE017 HILO 250 Green
379 zł –61 % 148 zł

Wybierz wariant

wygodne + 7 ° C, granica -5 ° C, ekstremalne -12 ° C

Informacje szczegółowe

Kolor: Zielona, Rozmiar: UNI
Na stanie (3 szt)
379 zł
148 zł

Opis szczegółowy produktu

Śpiwór kształt mumii i jednowarstwowa konstrukcja. Bardzo popularny przy minimalnych wymiarach po złożeniu w opakowanie kompresyjne. Jest to śpiwór od dwóch do trzech sezonów z edycji jednowarstwowej mumii. Wypełniaczami są włókna poliestrowe, z których ponad połowa jest spiralnie skręcana, aby zwiększyć właściwości termoizolacyjne. Śpiwór jest zszyty dla prawidłowego wypełnienia. Dwukierunkowy suwak jest pokryty klapą zgrzewającą. Z tego samego powodu w śpiworze znajduje się również wewnętrzny kołnierz do ochrony ramion. Oczywiście jest tam wewnętrzna kieszeń na kosztowności i pętelka do wieszania i suszenia.

  • kształt mumii
  • wypełnienie poliestrowe
  • jednowarstwowa konstrukcja
  • minimalne wymiary w pakiecie kompresji
  • zamek kryty klapą
  • wewnętrzna kieszeń
  • pętla do zawieszenia
  • temperatura: komfortowa + 7 ° C, granica -5 ° C, ekstremalne -12 ° C

Parametry dodatkowe

Kategoria: Śpiwory
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Zielona
Producent: Regatta
Rodzaj: Sprzęt kempingowy
Sport: Turystyka i podróże
Material: Polyester 100%

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.