Szary śpiwór RCE009 REGATTA Maui Single

231 zł –61 %
Szary śpiwór RCE009 REGATTA Maui Single
231 zł –61 % 91 zł

Wybierz wariant

Śpiwór Regatta Maui Single.

Informacje szczegółowe

Kolor: Szara, Rozmiar: UNI
Na stanie (3 szt)
231 zł
91 zł

Opis szczegółowy produktu

Regatta Maui Single, to jednoosobowy turystyczny śpiwór, przeznaczony do spania w namiocie lub na campingach. Niska waga sprawi, że nie zajmie dużo miejsca w aucie, jak i również pozwoli się wygodnie przytroczyć do plecaka turystycznego. Model wykonany został z połączenia wytrzymałego i oddychającego poliestru wraz z antyalergiczną włókniną poliestrową, której pojedyncze włókienka posiadają system magazynowania powietrza. Tym samym zapewniają świetną izolację i ciepło nocą. Dzięki przyjemnej w dotyku wyściółce, możesz być pewien że noc prześpisz w najwyższym komforcie. Praktyczna możliwość rozpięcia na całości sprawia, że ten pakowny śpiwór turystyczny zamienisz w oka mgnieniu w wygodną i klasyczną kołdrę – która posłuży zarówno na campingach jak i wypoczynku w ogrodzie.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Śpiwory
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Szara
Producent: Regatta
Kategorie: Kemping > Śpiwory

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.