Komin Regatta RUC066 Merino MltitubeII K2Z różne kolory

127 zł –52 %
Komin Regatta RUC066 Merino MltitubeII K2Z różne kolory
127 zł –52 % 60 zł

Wybierz wariant

Komin Regatta RUC066-K2Z

Informacje szczegółowe

Kolor: Wielokolorowy, Rozmiar: UNI
Na stanie (7 szt)
127 zł
60 zł

Opis szczegółowy produktu

Bardzo miękki, zapewniający termoregulację komin z wełną merynosów – zaprojektowany do odprowadzania wilgoci podczas różnych zajęć.
Elastyczna dzianina zapewnia doskonały stosunek ciepła do wagi i skutecznie odprowadza wilgoć od skóry. Mieszanka wełny merynosów i włókien syntetycznych zapewnia naturalną kontrolę zapachu i wyjątkową miękkość w dotyku. Uniwersalny komin na różne pory roku do wszelkiego rodzaju zajęć na świeżym powietrzu.

 

EAN: 5059404136087

Parametry dodatkowe

Kategoria: Chusty i kominy
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Wielokolorowy
Producent: Regatta
Kategorie: Akcesoria sportowe i outdoorowe > Czapki, chusty i kominy > Chusty i kominy

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.