Męska czapka z polaru Regatta RMC044 KINGSDALE Ciemno niebieski kolor

od 27 zł Ponad –53 %
Męska czapka z polaru Regatta RMC044 KINGSDALE Ciemno niebieski kolor
od 27 zł Ponad –53 % 25 zł

Wybierz wariant

Męska czapka z polaru wykonana z ciepłego materiału.

Informacje szczegółowe

Kolor: Niebieska, Rozmiar: S_M
Na stanie (1 szt)
54 zł
25 zł
Kolor: Niebieska, Rozmiar: L_XL
Na stanie (1 szt)
27 zł
25 zł

Opis szczegółowy produktu

Kolekcja 2018

Męska czapka z polaru wykonana z ciepłego materiału. Szybkoschnący i ciepły materiał, ciepła podszewka SYMMETRY - wygodny i praktyczny materiał, który jest idealnym wyborem dla szerokiej gamy zastosowań na zewnątrz i do życia.

Kształt trzymający
Ciepła podszewka
Materiał poliestrowy
Specyfikacja FLEECE

Parametry dodatkowe

Kategoria: Czapki zimowe
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Mężczyźni
Kategoria: Akcesoria > Czapki, chusty i kominy > Czapki zimowe
Kolor: Niebieska
Producent: Regatta
Specyfikacja: FLEECE
Sport: Turystyka i podróże, Do miasta

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.