Niebieskie buty damskie Regatta RWF545 Lady Marine Sport

WYPRZEDAŻ
Marka: Regatta
91 zł –7 %
Niebieskie buty damskie  Regatta RWF545 Lady Marine Sport
91 zł –7 % 85 zł

Wybierz wariant

buty damskie Lady Marine

Informacje szczegółowe

Kolor: Niebieska, Rozmiar: 36
Na stanie (1 szt)
91 zł
85 zł

Opis szczegółowy produktu

A sportier take on our Lady Marine shoe, this ultra-lightweight pair have a one-piece upper ripstop mesh construction that is incredibly breathable and comfortable to wear. The EVA sole unit with rubber pods offers superb traction and durability. Made for summer days. Weighs 140 grams.

  • Wycinana na matrycy wkładka EVA
  • Lekka podeszwa Eva z bieżnikiem TPR zapewniająca balans pomiędzy komfortem a wytrzymałością

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dámskie buty codzienne
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Kobiety
Kolor: Niebieska
Producent: Regatta
Rodzaj: Buty do chodzenia
Sezon: Wiosna
Kategorie: Obuwie > Buty codzienne i skatowe
Material: Polyurathane 2%, Polyester 98%
Typ: Niskie buty

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.