Softshell płaszcz damski Regatta RWL175 Adelphia Szary

WYPRZEDAŻ
Marka: Regatta
313 zł –54 %
Softshell płaszcz damski Regatta RWL175 Adelphia Szary
313 zł –54 % 145 zł

Wybierz wariant

Softshell płaszcz damski Regatta Adelphia RWL175-68M

Informacje szczegółowe

Kolor: Szara, Rozmiar: 34
Na stanie (2 szt)
313 zł
145 zł

Opis szczegółowy produktu

Płaszcz damski Regatta Adelphia jest ciepły, wygodny i stylowy. Pasuje do różnych stylizajci. Wykonany jest z materiału softshell i podszewka jest fleece. Materiał jest wiatroodporny, podszewka wygodna i ciepła. Płaszcz posiada dwukierunkowy zamek i dwie kieszenie z kłopami. 

Głowne cechy produktu: materiał softshell z podszewką fleece, wiatroodporny, ciepły, dwukierunkowy zamek i dwie kieszenie. 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Damskie wiosenne i jesienne płaszcze
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Kobiety
Kolor: Szara
Producent: Regatta
Rodzaj: Płaszcze
Kategorie: Odzież dla Kobiet > Damskie płaszcze i kamizelki > Damskie wiosenne i jesienne płaszcze
Material: Polyamide 100%

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.