Dół od bikini RWM008 REGATTA Aceana Bikini String Różowy

73 zł –76 %
Dół od bikini RWM008 REGATTA Aceana Bikini String Różowy
73 zł –76 % 17 zł

Wybierz wariant

Dół od bikini Aceana Bikini String.

Informacje szczegółowe

Kolor: Różowa, Rozmiar: 42
Na stanie (1 szt)
73 zł
17 zł

Opis szczegółowy produktu

Mix and match your favourite styles from our Aceana Collection to create your perfect two-piece swimsuit. The Aceana Bikini String Brief are made of soft-touch stretch fabric with a slim contrast colour band around the waist and two fasten ties at the side. With a small Regatta tab on the left hip.

  • Nadruk na całej powierzchni

 

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dolne części stroju kąpielowego
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Kobiety
Kolor: Różowa
Producent: Regatta
Rodzaj: Stroje kąpielowe
Sport: Lato i Plaża
Kategorie: Kobiety > Damskie stroje kąpielowe > Dolne części stroju kąpielowego

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.