Dół od bikini Regatta RWM006 Aceana Zielony

73 zł –69 %
Dół od bikini Regatta RWM006  Aceana niebieski
73 zł –69 % 22 zł

Wybierz wariant

Dół od bikini Aceana.

Informacje szczegółowe

Kolor: Zielona, Rozmiar: 36
Na stanie (1 szt)
73 zł
22 zł
Kolor: Zielona, Rozmiar: 38
Na stanie (2 szt)
73 zł
22 zł

Opis szczegółowy produktu

The women's Aceana Bikini Brief from Regatta is made of soft-touch stretch fabric cut with a flattering high leg and ruching details around the side. With the signature Regatta print.

  • Gładkie i z nadrukiem

 

  • materiał - 82% poliamid, 18% elastan

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dolne części stroju kąpielowego
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Kobiety
Kolor: Zielona
Producent: Regatta
Rodzaj: Stroje kąpielowe
Sport: Lato i Plaża
Kategorie: Kobiety > Damskie stroje kąpielowe > Dolne części stroju kąpielowego

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.