Figi kąpielowe Regatta AceanaBikiniBrief RR4 wzór

73 zł –70 %
Figi kąpielowe Regatta AceanaBikiniBrief RR4 wzór
73 zł –70 % 22 zł

Wybierz wariant

Informacje szczegółowe

Kolor: Wielokolorowy, Rozmiar: 40
Na stanie (1 szt)
73 zł
22 zł

Opis szczegółowy produktu

Mieszaj różne elementy z kolekcji Acena i stwórz idealny strój kąpielowy dla siebie! Wszystkie elementy kostiumu zostały wykonane z miękkiego, rozciągliwego materiału


80% Polyamide, 20% Elastane

 

EAN: 5057538878583, 5057538878590, 5057538878606, 5057538878613

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dolne części stroju kąpielowego
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Kobiety
Kolor: Wielokolorowy
Producent: Regatta
Kategorie: Odzież dla Kobiet > Damskie stroje kąpielowe - wszystko w magazynie > Dolne części stroju kąpielowego

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.