Regatta RKN098 Jnr Ciepła kurtka dziecięca Freezeway II ADF

236 zł –52 %
Regatta RKN098 Jnr Ciepła kurtka dziecięca Freezeway II ADF
236 zł –52 % 111 zł

Wybierz wariant

Kurtka regatowa RKN098-ADF

Informacje szczegółowe

Kolor: Srebrny, Rozmiar: 14 lat
Na stanie (2 szt)
236 zł
111 zł

Opis szczegółowy produktu

Regatta Freezeway to ocieplana i bardzo lekka kurtka przeznaczona zarówno na jesień jak i zimę. Jest niesamowicie lekka i ciepła, dzięki wykorzystaniu wypełnienia Warmloft – jest to przyjemne, syntetyczne wypełnienie, które ma właściwości zbliżone do naturalnego puchu, jednak o wiele lepiej zachowuje się w wilgotnym środowisku. Warmloft nawet kiedy namoknie utrzymuje ciepło, nie zbija się i grzeje. Zewnętrzną warstwę tej lekkiej kurtki na jesień zabezpieczyliśmy dodatkowym repelentem – pozwala on na odpychanie wody od zewnętrznego materiału ( tzw. Efekt „perlenia” ) oraz zapobiega wnikaniu brudu wgłęb materiału. Takie rozwiązanie pozwala na dłuższe utrzymanie kurtki w czystości i szybkie jej podeschnięcie, po powrocie z deszczu do domu. Również dzięki tej powłoce kurtka wytrzyma pierwsze krople deszczu i pozwoli się bezpiecznie ukryć przed ulewą, by zdążyć założyć przeciwdeszczową warstwę. Waga i niesamowita kompresja tej kurtki pozwala na bezproblemowe zmieszczenie jej w małym plecaku bez dodatkowego obciążania go. Dzięki temu, możesz zabrać ją ze sobą gdzie tylko chcesz, nie martwiąc się o zajmowane przez nią miejsce.

100% Polyester

 

EAN: 5051522756369, 5051522756338

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dziecięce kurtki wiosenne i jesienne
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Dziewczyny
Kolor: Srebrny
Producent: Regatta
Kategorie: Odzież dla dzieci i młodzieży > Kurtki dziecięce > Dziecięce kurtki wiosenne i jesienne
Material: 100% poliester

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.