Dziecięce spodnie ocieplane Regatta RKP062 PAD CHANDLER Jem

Brak oceny
 

Dziecięce spodnie ocieplane Regatta

Zwykła cena 214 zł
Zaoszczędzisz 99 zł (–46 %)
115 zł
Marka Regatta
Kategoria Dziecięce spodnie zimowe i narciarskie
Gwarancja 2 lata
Wybierz wariant
Kod produktu RKP062-5AR_7_8 LAT Kolor: Różowa
Rozmiar: 7_8 lat
Na stanie (1 szt) 214 zł 115 zł
   
 

Dziecięce spodnie ocieplane Regatta Regatta Kids PAD CHANDLER dzięki membranie Isotex są wodoodporne i oddychające. Wykonane z miękkiej tkaniny poliestrowej z ekstraciepłą izolacją Thermo-Guard. Mają klejone szwy, elastyczny pas. Słup wody: 5.000 mm. Oddychalność: 5.000 Thermo-Guard – izolacja z nowoczesnych włókien syntetycznych, które nie przepuszczają powietrza, dzięki czemu utrzymują ciało w cieple w chłodne dni. Membrana ISOTEX 5000 - odporna na wodę i watr oraz oddychająca, zapewnia ciepło i wygodę. Hydrofilny system oddychający umożliwia odprowadzanie z wewnątrz wilgoci.

Determinacja Dziewczyny
Kolor Różowa
Producent Regatta

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.

 
Ta strona używa plików cookie. Innym przeglądanie tej witryny, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie.