Góra od bikini RWM013 REGATTA Aceana Bikini II granatowa

91 zł –77 %
Góra od bikini RWM013 REGATTA Aceana Bikini II granatowa
91 zł –77 % 21 zł

Wybierz wariant

Góra od bikini Aceana Bikini II.

Informacje szczegółowe

Kolor: Niebieska, Rozmiar: 38
Na stanie (1 szt)
91 zł
21 zł

Opis szczegółowy produktu

Mix and match your favourite styles from our Aceana Collection to create your perfect two-piece swimsuit. The Aceana Bikini Top is s made from supremely soft, stretch fabric in a bandeau style with a supportive light foam cup and ruching details. With adjustable straps for multiway styling and our signature Regatta print.

  • Gładkie i z nadrukiem
  • Regulowane paski zapewniają różne stylizacje

 

  • materiál - 82% polyamid, 18% elastan

Parametry dodatkowe

Kategoria: Górne części stroju kąpielowego
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Kobiety
Kolor: Niebieska
Producent: Regatta
Rodzaj: Stroje kąpielowe
Sport: Lato i Plaża
Kategorie: Kobiety > Damskie stroje kąpielowe > Górne części stroju kąpielowego

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.