Granatowa kosmetyczka podróżna Regatta EU163 Burford

99 zł –51 %
Granatowa kosmetyczka podróżna Regatta EU163 Burford
99 zł –51 % 49 zł

Wybierz wariant

Podczas górskich wypraw nie możesz zapomnieć o pojemnej kosmetyczce

Informacje szczegółowe

Kolor: Niebieska, Rozmiar: UNI
Na stanie (7 szt)
99 zł
49 zł

Opis szczegółowy produktu

Podczas górskich wypraw nie możesz zapomnieć o pojemnej kosmetyczce. Spakujesz do niej wszystkie niezbędne podczas wędrówki przybory: od środków odstraszających owady, przez kremy z filtrem, po pastę do zębów. The Burford Wash Case pozwali Ci utrzymać akcesoria w idealnym porządku w jednym miejscu. Wykonany z wodoodpornego materiału, zamykany na suwak, pomoże Ci zachować ład w Twoim plecaku.

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Inne akcesoria
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Mężczyźni
Kategoria: Akcesoria > Inne akcesoria
Kolor: Niebieska
Producent: Regatta
Sport: Turystyka i podróże,

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.