Męska bluza polarowa REGATTA RMA299 Tayson Szara

247 zł –37 %
Męska bluza polarowa RMA299 REGATTA Tayson Szara
247 zł –37 % 156 zł

Wybierz wariant

Męska bluza polarowa Tayson.

Informacje szczegółowe

Kolor: Szara, Rozmiar: S
Na stanie (1 szt)
247 zł
156 zł
Kolor: Szara, Rozmiar: M
Na stanie (1 szt)
247 zł
156 zł
Kolor: Szara, Rozmiar: XL
Na stanie (2 szt)
247 zł
156 zł

Opis szczegółowy produktu

Męska bluza polarowa Regatta Tayson jest wykonana z bardzo wygodnego, miękkiego i lekkiego materiału. Bluza jest idealna jako druga warstwa zimą, zarówno w przyrodzie, jak i w mieście.

  • 1/2 zip
  • lekka
  • bardzo ciepło
  • Logo Regatta na piersi

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Męskie bluzy polarowe
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Mężczyźni
Kolor: Szara
Producent: Regatta
Rodzaj: Bluzy funkcjonalne
Kategorie: Mężczyźni > Męskie bluzy i swetry > Męskie bluzy techniczne i polarowe

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.