Męskie plecione tenisówki RMF642 REGATTA R-81 Szary

WYPRZEDAŻ
Marka: Regatta
495 zł –70 %
Męskie plecione tenisówki RMF642 REGATTA R-81 Szary
495 zł –70 % 148 zł

Wybierz wariant

Męskie plecione tenisówki R-81.

Informacje szczegółowe

Kolor: Szara, Rozmiar: 44
Na stanie (1 szt)
495 zł
148 zł

Opis szczegółowy produktu

This lightweight pair have a knitted upper construction that is exceptionally breathable and comfortable to wear. Designed with sock-fit and structured overlays for a supportive fit. The AER-8 sole unit with a hardwearing rubber tread offers superb traction and durability. Weighs 281 grams.

  • Wycinana na matrycy wkładka EVA
  • Niezwykle wytrzymała i trwała gumowa podeszwa

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Męskie buty codzienne
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Mężczyźni
Kolor: Szara
Producent: Regatta
Rodzaj: Buty do chodzenia
Kategorie: Buty outdoorowe i sportowe > Obuwie męskie > Męskie buty codzienne

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.