Szare sportowe buty męskie Regatta RMF610 Marine Active

164 zł –6 %
Szare sportowe buty męskie Regatta RMF610 Marine Active
164 zł –6 % 154 zł

Wybierz wariant

Sportowe buty męskie Marine Active

Informacje szczegółowe

Kolor: Szara, Rozmiar: 44
Na stanie (1 szt)
164 zł
154 zł

Opis szczegółowy produktu

Męskie buty Regatta Mmarine Active są wyjątkowo lekkie i oddychające dla przyjemności. Wykonane na letnie dni i dla Twojej wygody. Ten sportowy but ma jednoczęściową, dzianą górną konstrukcję z podeszwą XLT, co zapewnia doskonałe uczucie. Ściąganie wokół kołnierza i mocowanie tonalnej koronki [zapewnia bezpieczne i stabilne dopasowanie. Waży 217 gramów.
    

Parametry dodatkowe

Kategoria: Męskie buty codzienne
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Mężczyźni
Kolor: Szara
Producent: Regatta
Rodzaj: Buty do chodzenia
Sezon: Wiosna
Kategorie: Obuwie > Buty codzienne i skatowe

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.