Podkładka do spania Regatta RCE019 NAPA FOAM Seal Grey

73 zł –7 %
Podkładka do spania Regatta RCE019 NAPA FOAM Seal Grey
73 zł –7 % 68 zł

Wybierz wariant

Materac kempingowy wykonany z miękkiej i trwałej pianki EVA.

 

Informacje szczegółowe

Kolor: Szara, Rozmiar: UNI
Na stanie (3 szt)
73 zł
68 zł

Opis szczegółowy produktu

Materac piankowy to lekki materac, który szczególnie nadaje się do codziennego biwakowania i wędrówek od wiosny do jesieni. Jest lekki, bardzo wytrzymały i miękki. Wykonany jest z wysokiej jakości pianki EVA i bardzo łatwo zapada się w cylindryczny kształt. Opakowanie obejmuje opakowanie i paski, które z pewnością docenią wszyscy, którzy borykają się z brakiem miejsca w plecaku. Zaletą maty piankowej jest bardzo niska waga.

  • niska waga
  • pasek na pasek i opakowanie
  • odporna pianka EVA
  • waga 300 g
  • pakowany rozmiar 51 x 17 x 17 cm
  • 100% octanu etylen-winylu
  • długość 185 cm
  • szerokość 50 cm
  • grubość 1 cm

Parametry dodatkowe

Kategoria: Materace i karimaty
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Szara
Producent: Regatta
Rodzaj: Sprzęt kempingowy
Sport: Turystyka i podróże

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.