Pałąk zapasowy do namiotu Regatta RCE031 POLESECTION 8,5mm

16 zł –69 %
Pałąk zapasowy do namiotu Regatta RCE031 POLESECTION 8,5mm
16 zł –69 % 5 zł

Wybierz wariant

Pałąk zapasowy do namiotu Regatta.

Informacje szczegółowe

Kolor: Srebrny, Rozmiar: UNI
Na stanie (1 szt)
16 zł
5 zł

Opis szczegółowy produktu

Pałąk zapasowy do namiotu POLESECTION 8,5mm jest kompatybilny z dowolnym namiotem Regatta KIVU, jest idealny do naprawy lub wymiany złamanego pręta. Grube i lekkie włókno szklane.

Materiał: włókno szklane

Waga: 100 g

Średnica: 8,5 mm

Długość - 650 mm

Parametry dodatkowe

Kategoria: Namioty
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Srebrny
Producent: Regatta
Sezon: Lato
Sport: Turystyka i podróże

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.