Niebieski namiot Regatta RCE163 Kivu dla dwóch osób

775 zł –60 %
Niebieski namiot Regatta RCE163 Kivu dla dwóch osób
775 zł –60 % 307 zł

Wybierz wariant

Namiot dla dwóch osób

Informacje szczegółowe

Kolor: Niebieska, Rozmiar: 2 osób
Na stanie (1 szt)
775 zł
307 zł

Opis szczegółowy produktu

Przestronny, dwuosobowy namiot z dodatkową podłogą w przedsionku.

Regatta Kivu 2 to turystyczny namiot przeznaczony dla dwóch osób, którego niska waga pozwoli na przytroczenie go spokojnie do plecaka i zabranie na pieszą wędrówkę. Model zaprojektowany został jako namiot dwuwarstwowy – posiada osobną sypialnię, którą możesz używać samodzielnie lub dołożyć do niej wodoodporny tropik. Dół wykonany jest z odpornego i wytrzymałego polieuretanu, dzięki czemu uzyskuje dużo większą wytrzymałość niż standardowe podłogi. Co wyróżnia ten turystyczny namiot z szeregu innych to z pewnością dodatkowa podłoga w przedsionku – dzięki jej obecności możesz tam swobodnie schować plecak czy buty, bez obawy, że mokra trawa, czy nocna ulewa je przemoczą lub ubrudzą. Model jest praktyczną opcją nie tylko dla wędrujących par. To również dobre rozwiązanie dla samotnych wędrowców, którzy cenią więcej przestrzeni w środku namiotu. Regatta Kivu 2 został też intuicyjnie rozwiązany w środku – znajdziesz tu podręczne kieszenie do przechowywania akcesoriów czy uchwyty do zawieszenia lampek lub czołówek na wieczór. Aby skutecznie ochronić się przed niechcianymi owadami, całą sypialnia wraz z wejściem posiadają specjalną siatkę, przez którą żaden spragniony komar się nie dostanie. Przemyśleliśmy również wygodę pakowania – worek na namiot jest delikatnie większy, nawet więc jeśli w pośpiechu będziesz musiał się pakować, nie musisz się stresować że nierównomierne złożenie tropiku i sypialni sprawi, że się nie zmieści w pokrowcu. 

  • Linki odciągowe w jaskrawych kolorach, zapewniające lepszą widoczność
  • Wielkość opakowania: 59 x 15 x 15 cm
  • Typ pręta: włókno szklane 8,5 mm
  • Waga: 4 kg
  • Namiot wykonany z wolno palących się materiałów

Parametry dodatkowe

Kategoria: Namioty
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Niebieska
Producent: Regatta
Sezon: Lato
Kategorie: Kemping > Namioty

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.