Damskie rękawiczki softshell Regatta RMG009 TOUCHTIP Stretch Black

91 zł –47 %
Damskie rękawiczki softshell Regatta RMG009 TOUCHTIP Stretch Black
91 zł –47 % 48 zł

Wybierz wariant

Nadają się do dowolnej aktywności na świeżym powietrzu, są wyposażone w technologię dotykową TIP

Informacje szczegółowe

Kolor: Czarna, Rozmiar: S
Obecnie niedostępne
91 zł
48 zł
Kolor: Czarna, Rozmiar: M
Obecnie niedostępne
91 zł
48 zł
Kolor: Czarna, Rozmiar: L
Obecnie niedostępne
91 zł
48 zł
Kolor: Czarna, Rozmiar: XL
Obecnie niedostępne
91 zł
48 zł

Opis szczegółowy produktu

Kolekcja 2016/2017

Rękawiczki softshell Regatta Touchtip są ciepłe, elastyczne i przyjemne w dotyku. Dodatkową zaletą jest technologia dotykowa TIP, która umożliwia korzystanie z telefonu bez zdejmowania rękawiczek. Nadają się do dowolnej aktywności na świeżym powietrzu.

  • technologia dotykowa TIP
  • ciepłe, elastyczne, wygodne
  • Materiał: 100% poliester

Parametry dodatkowe

Kategoria: Rękawice zimowe
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Kobiety
Kolor: Czarna
Producent: Regatta
Rodzaj: Rękawice

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie