Dziecięce rękawice zimowe Regatta RKG024 TAZ GLOVES II Jem

 
Efekt lupa
 

Dziecięce polarowe rękawice zimowe zapewnią dłoniom ciepło

Zwykła cena 41 zł
Zaoszczędzisz 21 zł (–51 %)
20 zł
Marka Regatta
Kategoria Rękawice zimowe
Gwarancja 2 lata
Wybierz wariant
Kod produktu RKG024-5AR-7-10 Kolor: Różowa
Rozmiar: 7_10 lat
Na stanie (1) 41 zł 20 zł
   
 

Dziecięce polarowe rękawice zimowe Regatta TAZ GLOVES z ciepłą podszewką zapewnią dłoniom ciepło.

  • materiał 280 gsm anti-pill Symmetry
  • 100% Poliester

 

 

Odzież wykonana z tkaniny Symmetry jest bardzo wygodna i praktyczna. Idealna do codziennego użytku i aktywnego wypoczynku. Materiał jest trwały (wytrzymały), szybkoschnący i łatwy w pielęgnacji. Dzięki swojej miękkości zapewnia lepszy komfort noszenia

Determinacja Dziewczyny
Kolor Różowa
Producent Regatta
Rodzaj Rękawice

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.

 
Ta strona używa plików cookie. Innym przeglądanie tej witryny, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie.