Dziecięce rękawice zimowe Regatta RKG024 TAZ GLOVES II Jem

73 zł –49 %
Dziecięce rękawice zimowe Regatta RKG024 TAZ GLOVES II Jem
73 zł –49 % 37 zł

Wybierz wariant

Dziecięce polarowe rękawice zimowe zapewnią dłoniom ciepło

Informacje szczegółowe

Kolor: Różowa, Rozmiar: 7_10 lat
Na stanie (1 szt)
73 zł
37 zł
Kolor: Różowa, Rozmiar: 11_13 lat
Na stanie (1 szt)
73 zł
37 zł

Opis szczegółowy produktu

Dziecięce polarowe rękawice zimowe Regatta TAZ GLOVES z ciepłą podszewką zapewnią dłoniom ciepło.

  • materiał 280 gsm anti-pill Symmetry
  • 100% Poliester

 

 

Odzież wykonana z tkaniny Symmetry jest bardzo wygodna i praktyczna. Idealna do codziennego użytku i aktywnego wypoczynku. Materiał jest trwały (wytrzymały), szybkoschnący i łatwy w pielęgnacji. Dzięki swojej miękkości zapewnia lepszy komfort noszenia

Parametry dodatkowe

Kategoria: Rękawice zimowe
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Dziewczyny
Kolor: Różowa
Producent: Regatta
Rodzaj: Rękawice

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.