Pánske ponožky Regatta RMH044 Samaris TrailSock 599 čierne

109 zł –29 %
Pánske ponožky Regatta RMH044 Samaris TrailSock 599 čierne
109 zł –29 % 77 zł

Wybierz wariant

Skarpetki za kostkę Regatta Samaris TrailSock RMH044-599

Informacje szczegółowe

Kolor: Czarna, Rozmiar: 39_42
Na stanie (2 szt)
109 zł
77 zł
Kolor: Czarna, Rozmiar: 43_47
Na stanie (2 szt)
109 zł
77 zł

Opis szczegółowy produktu

Lekkie skarpety turystyczne Coolmax dostosowane do anatomii stopy, tak aby amortyzować ją we właściwych miejscach. Po założeniu skarpet odpowiednich do danej aktywności, nigdy już nie wrócisz do poprzednich. Dzięki zastosowaniu mieszanki tkanin naturalnych i syntetycznych skarpety są oddychające, odpowiednio rozciągliwe i trwałe.

68% coolmax, 19% bavlna, 11% polyamid, 2% elastan

 

EAN: 5059404206940, 5059404206957

Parametry dodatkowe

Kategoria: Skarpetki przed kostkę
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Mężczyźni
Kolor: Czarna
Producent: Regatta
Kategorie: Akcesoria sportowe i outdoorowe > Skarpety > Skarpetki przed kostkę
Materiál: 68% coolmax, 19% bavlna, 11% polyamid, 2% elastan

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.