Skarpetki damskie sportowe Regatta RWH034 2SEASON TrekTrail Fioletowe

58 zł –50 %
Skarpetki damskie sportowe Regatta RWH034 2SEASON TrekTrail Fioletowe
58 zł –50 % 29 zł

Wybierz wariant

Skarpetki damskie wykonane w technologii Coolmax.

Informacje szczegółowe

Kolor: Różowa, Rozmiar: 3_5 lat
Na stanie (3 szt)
58 zł
29 zł
Kolor: Różowa, Rozmiar: 39_42
Na stanie (2 szt)
58 zł
29 zł

Opis szczegółowy produktu

Skarpetki damskie wykonane w technologii Coolmax z bardzo dobrymi właściwościami antybakteryjnymi. Są szybkoschnące. Pięta i podbicie są wzmocnione. Skarpetki są jakościowe i mają nizką wagę.

  • Materiał – 74% Coolmax, 23% poliamid, 3% elastan
  • Szybkoschnące
  • Wzmocniona pięta i podbicie
  • Wentylacja
  • Wysoki krój

 

  • Coolmax
  • czterokomorowe włókno poliesterowe z większoną powierzchnią wykonane tak by zapewnić regulację wilgoci i utrzymać stopę suchą.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Skarpety sportowe
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Kobiety
Kolor: Różowa
Producent: Regatta

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.