Damskie skarpety Regatta RWH047 Ladies 2pk Sock H8S

109 zł –29 %
Dámské ponožky Regatta RWH047 Ladies 2pk Sock H8S
109 zł –29 % 77 zł

Wybierz wariant

2 pary damskich skarpet Regatta 2pk RWH047-H8S

Informacje szczegółowe

Kolor: Wielokolorowy, Rozmiar: 6_8
Na stanie (2 szt)
109 zł
77 zł

Opis szczegółowy produktu

Zestaw 2 par skarpet Outdoor Active Sock z mieszanki bawełny Coolmax zapewniającej świetną oddychalność, kontrolę wilgoci i komfort.

38% Coolmax, 35% Cotton, 15% Polyester, 10% Polyamide, 2% Elastane

 

EAN: 5059404204304, 5059404204311

Parametry dodatkowe

Kategoria: Skarpety sportowe
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Kobiety
Kolor: Wielokolorowy
Producent: Regatta
Kategorie: Akcesoria sportowe i outdoorowe > Skarpety > Skarpety sportowe
Material: 38% coolmax, 35% bavlna, 15% polyester, 10% polyamid, 2% elastan

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.