Skarpety damskie Regatta RWH046 LdySamaris2Season J9H różowe

127 zł –33 %
Skarpety damskie Regatta RWH046 LdySamaris2Season J9H różowe
127 zł –33 % 85 zł

Wybierz wariant

Skarpety Regatta LdySamaris2Season RWH046-J9H

Informacje szczegółowe

Kolor: Różowa, Rozmiar: 3_ 5
Na stanie (2 szt)
127 zł
85 zł
Kolor: Różowa, Rozmiar: 6_8
Na stanie (2 szt)
127 zł
85 zł

Opis szczegółowy produktu

2-sezonowe skarpety Samaris z mieszanej dzianiny Coolmax zapewniającej świetną kontrolę wilgoci oraz lekką amortyzację i ochronę – twoje stopy będą zadowolone przez cały dzień.

74% Coolmax, 23% Polyamide, 3% Elastane

 

EAN: 5059404207183, 5059404207190

Parametry dodatkowe

Kategoria: Skarpety sportowe
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Kobiety
Kolor: Różowa
Producent: Regatta
Kategorie: Akcesoria sportowe i outdoorowe > Skarpety > Skarpety sportowe
Materiál: 74% coolmax, 23% polyamid, 3% elastane

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.