Skarpetki dziecięce Regatta W Active LS 3Pack

91 zł –59 %
Skarpetki dziecięce Regatta W Active LS 3Pack
91 zł –59 % 37 zł

Wybierz wariant

Informacje szczegółowe

Kolor: Wielokolorowy, Rozmiar: 39_42
Na stanie (2 szt)
91 zł
37 zł

Opis szczegółowy produktu

Skarpetki damskie, wysokie, o właściwościach antybakteryjnych. Są szybkoschnące i są wyposażone w strefy wentylacyjne dla przepływou powietrza.

Skład: 97% poliester, 3% elastan

Cena za 3 pary

Multikolor

 

EAN: 5051513387305, 5051513387312

Parametry dodatkowe

Kategoria: Skarpety
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Dzieci
Kolor: Wielokolorowy
Producent: Regatta
Kategorie: Akcesoria sportowe i outdoorowe > Skarpety
Materiál: Elastane 3%, Polyester 97%

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.