0.5L Termos Srebrny

54 zł –6 %
0.5L Termos Srebrny
54 zł –6 % 51 zł

Wybierz wariant

Wysokiej jakości termos do transportu gorących i zimnych napojów oraz utrzymywania ich temperatury.

Informacje szczegółowe

Kolor: Srebrny, Rozmiar: UNI
Na stanie (8 szt)
54 zł
51 zł

Opis szczegółowy produktu

Wysokiej jakości termos do transportu gorących i zimnych napojów i utrzymywania ich temperatury o pojemności 0,5 litra. Nieprzepuszczalna osłona może również służyć jako kubek. Podwójna ścianka tego termostatu zapewnia doskonałe zatrzymanie ciepła nawet po długim czasie, a przycisk zwalniający umożliwia łatwe nalewanie.

  • podwójna ściana zapewnia doskonałe zatrzymywanie ciepła
  • objętość 0,5 litra
  • przycisk zwalniający do łatwego nalewania
  • nieprzepuszczalna pokrywa może być używana jako kubek
  • stal nierdzewna

Parametry dodatkowe

Kategoria: Sprzęt kempingowy
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kategoria: Camping > Sprzęt kempingowy
Kolor: Srebrny
Producent: Regatta

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.