Apteczka podróżna Regatta RCE265 First Aid Kit czerwona

66 zł –52 %
Apteczka podróżna Regatta RCE265 First Aid Kit czerwona
66 zł –52 % 32 zł

Wybierz wariant

Apteczka podróżna Regatta First Aid Kit

Informacje szczegółowe

Kolor: Czarwona, Rozmiar: UNI
Na stanie (1 szt)
66 zł
32 zł

Opis szczegółowy produktu

Praktyczny zestaw pierwszej pomocy. Zestaw pierwszej pomocy Regatta z wygodnymi przegródkami zapewniającymi porządek. Lekka torba na wszystkie artykuły medyczne potrzebne w podróży. Apteczka umożliwia higieniczny transport wszystkich leków, bandaży itp.

Wyposażenie:
5 x 5 cm plastry
6 x różne agrafki
6 x antyseptyczne chusteczki
4 cm x 1 m bandaż z tkaniny
Opatrunek WOW 7,5 x 5 cm
Taśma mikroporowata 1,25 cm x 1 m
1 para rękawic winylowych
1 x nożyczki

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Sprzęt kempingowy
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Czarwona
Producent: Regatta
Rodzaj: Sprzęt kempingowy
Sezon: Caloroczne
Kategorie: Kemping > Sprzęt kempingowy

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.