Cree 5 LED silne trwałe Headtorch Czarna RCE191 REGATTA

91 zł –46 %
Cree 5 LED silne trwałe Headtorch Czarna RCE191 REGATTAČelovka RCE191 REGATTA Cree 5LED Headtch Černá
91 zł –46 % 49 zł

Wybierz wariant

Reflektor na wycieczki i na kemping.

Informacje szczegółowe

Kolor: Czarna, Rozmiar: UNI
Na stanie (1 szt)
91 zł
49 zł

Opis szczegółowy produktu

5 Cree LED Headtorch that emits a powerful 100 lumens of light! Lightweight and compact design ideal for angling, camping, trekking or walking back to camp down unlit country lanes. With three light settings including flashing red emergency alert.

  • 3 ustawienia światła – intensywne, przygaszone, migające na czerwono
  • 12 godzin pracy
  • W zestawie 3 baterie AAA


86% tworzyw sztucznych, 14% aluminium

Parametry dodatkowe

Kategoria: Sprzęt kempingowy
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Czarna
Producent: Regatta
Sport: Turistika a cestování, Kempování
Kategorie: Kemping - kompletne wyposażenie > Sprzęt kempingowy

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.