Czarna ręczna latarka Regatta RCE247 CREE Hand Torch

36 zł –47 %
Czarna ręczna latarka Regatta RCE247 CREE Hand Torch
36 zł –47 % 19 zł

Wybierz wariant

Ręczna latarka Regatta CREE Hand Torch.

Informacje szczegółowe

Kolor: Czarna, Rozmiar: UNI
Na stanie (1 szt)
36 zł
19 zł

Opis szczegółowy produktu

A compact hand torch in a bump-friendly rubber casing - made for midnight dashes across the campsite (and winter morning walks with the dog). It’s small and light to hold and gives off 10-lumens of light powered by two AA batteries (which are included). ,

  • 10 lumenów
  • Ergonomiczny korpus pokryty gumą
  • W zestawie 2 baterie AAA

Parametry dodatkowe

Kategoria: Sprzęt kempingowy
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Czarna
Producent: Regatta
Kategorie: Kemping > Sprzęt kempingowy

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie