Lornetka Regatta RCE115 BINOCULARS 8x21cm Czarna

136 zł –43 %
Lornetka Regatta RCE115 BINOCULARS 8x21cm Czarna
136 zł –43 % 77 zł

Wybierz wariant

Lornetki docenią wszyscy miłośnicy aktywnego wypoczynku.

 

Informacje szczegółowe

Kolor: Czarna, Rozmiar: UNI
Na stanie (5 szt)
136 zł
77 zł

Opis szczegółowy produktu

Kolekcja 2018

Lornetki Regatta BINOCULARS 8x21cm docenią wszyscy miłośnicy aktywnego wypoczynku. Nadaje się do uprawiania turystyki pieszej, ornitologii, sportów i innych wydarzeń. Lornetki są bardzo lekkie i łatwe do złożenia (9x7cm). Dołączony jest również pokrowiec na rzep. Lornetkę można nadal nosić na szyi za pomocą sznurka.

  • Pole widzenia teleskopu wynosi 126m / 1000m a powiększenie to 8x21cm

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Sprzęt kempingowy
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kategoria: Camping > Sprzęt kempingowy
Kolor: Czarna
Producent: Regatta

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.