Gwizdek Regatta RCE109 SURVIVAL WHISTLE Pomarańczowy

18 zł –50 %
Gwizdek Regatta RCE109 SURVIVAL WHISTLE Pomarańczowy
18 zł –50 % 9 zł

Wybierz wariant

Gwizdek z termometrem i kompasem.

 

Informacje szczegółowe

Kolor: Pomarańczowa, Rozmiar: UNI
Na stanie (3 szt)
18 zł
9 zł

Opis szczegółowy produktu

Gwizdek Survival Whistle uratuje Cię w trudnych sytuacjach. Dzięki kompasu zawsze znaleźć jakiej pozycji jesteś. Jest to nieocenione, jeśli wpadniesz w kłopoty. Wykonany jest z hartowanego plastiku i ma pierścień mocujący. Znany na całym świecie sygnał awaryjny to 6 następujących po sobie westchnień i 1-minutowa przerwa, a następnie 3 kolejne 1-minutowe przerwy. Możesz owinąć przewód wokół dłoni i dobrze regulować kompas.
 
  • termometr (od -20 do + 50 ° C)
  • kompas
  • przewód do zawieszenia na szyi

Parametry dodatkowe

Kategoria: Sprzęt kempingowy
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kategoria: Camping > Sprzęt kempingowy
Kolor: Pomarańczowa
Producent: Regatta
Rodzaj: Sprzęt kempingowy

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie