Scyzoryk 13 w 1 Regatta RCE113 MULTI KNIFE Czerwony

41 zł –54 %
Scyzoryk 13 w 1 Regatta RCE113 MULTI KNIFE Czerwony
41 zł –54 % 19 zł

Wybierz wariant

Scyzoryk przeznaczony dla turystów pieszych, odkrywców, kamperów i podróżników.

 

Informacje szczegółowe

Kolor: Czarwona, Rozmiar: UNI
Na stanie (2 szt)
41 zł
19 zł

Opis szczegółowy produktu

Kolekcja 2016

Nóż kieszonkowy MULTI KNIFE to wielofunkcyjny nóż. Idealny towarzysz na kemping, kemping. Nóż ma między innymi plik, otwieracz do puszek, korkociąg, piłę, nożyczki i inne funkcje. Razem ten mały asystent ma 13 funkcji.

  • scyzoryk
  • 13 funkcji
  • uniwersalne zastosowanie
  • narzędzia składane

Parametry dodatkowe

Kategoria: Sprzęt kempingowy
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Czarwona
Producent: Regatta
Rodzaj: Sprzęt kempingowy

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.