Latarka ręczna Regatta RCE248 CREE Czarna

164 zł –53 %
Svítilna Regatta RCE248 CREE Hand Torch Černá
164 zł –53 % 77 zł

Wybierz wariant

Latarka Begatta RCE248-800

Informacje szczegółowe

Kolor: Czarna, Rozmiar: UNI
Na stanie (2 szt)
164 zł
77 zł

Opis szczegółowy produktu

Latarka ręczna Regatta CREE o kompaktowych wymiarach z wytrzymałym aluminiowym korpusem. Wydajność wynosi 150 lumenów. Zasilanie zapewniają 3 baterie AAA, które są dołączone do zestawu. Diody Cree® Lekki ergonomicznie ukształtowana część pasek na rękę Dołączone 3 baterie AAA

 

EAN: 5057538314647

Parametry dodatkowe

Kategoria: Sprzęt kempingowy
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Czarna
Producent: Regatta
Kategorie: Kemping - kompletne wyposażenie > Sprzęt kempingowy
Materiál: Aluminium 90%, Rubber 5%, Metal Fibre 5%

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.