Różowy plecak piknikowy RCE090 REGATTA Freska2

WYPRZEDAŻ
Marka: Regatta
297 zł –73 %
Różowy plecak piknikowy RCE090 REGATTA Freska2
297 zł –73 % 81 zł

Wybierz wariant

Różowy plecak piknikowy Regatta Freska2.

Informacje szczegółowe

Kolor: Różowa, Rozmiar: UNI
Na stanie (2 szt)
297 zł
81 zł

Opis szczegółowy produktu

For an afternoon in the local park or a day at the beach, our compact Freska picnic backpack comes equipped with everything you need for two people. You’ll find plates, glasses, cutlery, salt and pepper mills and a cool bag compartment to keep your food and drinks cool. Perfect.

  • Kieszeń-chłodnia
  • Dwa noże, łyżki i widelce
  • Dwa talerze i szklanki
  • Solniczka i pieprzniczka

Parametry dodatkowe

Kategoria: Sprzęt kempingowy
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Różowa
Producent: Regatta
Kategorie: Kemping > Sprzęt kempingowy
Material: Polyester 100%

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.