Krzesiwo megnezowe Regatta RCE112 FIRE STARTER Amber Glow / Black

73 zł –60 %
Krzesiwo megnezowe Regatta RCE112 FIRE STARTER Amber Glow / Black
73 zł –60 % 29 zł

Wybierz wariant

Krzesiwo megnezowe to świetny wybór wszędzie tam, gdzie obawiasz się zmoczenia.

Informacje szczegółowe

Kolor: Czarna, Rozmiar: UNI
Na stanie (3 szt)
73 zł
29 zł

Opis szczegółowy produktu

Krzesiwo megnezowe o świetny wybór wszędzie tam, gdzie obawiasz się zmoczenia lub jeśli nie chcesz wziąć ze sobą zapalniczki. Jest niezawodny nawet w deszczową pogodę i przy każdej pogodzie. Używaj w domu i na łonie natury. Jest wykonany ze stopu magnezu i może być stosowany w każdych warunkach pogodowych, w tym w wilgotnym środowisku.
 
  • wykonane ze stopu magnezu
  • działa nawet w wilgotną pogodę
  • niezawodny

Parametry dodatkowe

Kategoria: Sprzęt kempingowy
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Czarna
Producent: Regatta
Rodzaj: Sprzęt kempingowy

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.