Krzesiwo megnezowe Regatta RCE112 FIRE STARTER Amber Glow / Black

 
Efekt lupa
 

Krzesiwo megnezowe to świetny wybór wszędzie tam, gdzie obawiasz się zmoczenia.

Zwykła cena 66 zł
Zaoszczędzisz 33 zł (–50 %)
33 zł
Marka Regatta
Kategoria Sprzęt kempingowy
Gwarancja 2 lata
Wybierz wariant
Kod produktu RCE112-13V-SGL Kolor: Czarna
Rozmiar: UNI
Obecnie niedostępne 66 zł 33 zł
 
Krzesiwo megnezowe o świetny wybór wszędzie tam, gdzie obawiasz się zmoczenia lub jeśli nie chcesz wziąć ze sobą zapalniczki. Jest niezawodny nawet w deszczową pogodę i przy każdej pogodzie. Używaj w domu i na łonie natury. Jest wykonany ze stopu magnezu i może być stosowany w każdych warunkach pogodowych, w tym w wilgotnym środowisku.
 
  • wykonane ze stopu magnezu
  • działa nawet w wilgotną pogodę
  • niezawodny
Determinacja Unisex
Kolor Czarna
Producent Regatta
Rodzaj Sprzęt kempingowy
Material Plastics 5%, Other Fibres/Materials 95%
Rozmiar UNI

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.

 
Ta strona używa plików cookie. Innym przeglądanie tej witryny, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie.