Zestaw plastikowych naczyń campingowych dla 4 osób RCE221 REGATTA

157 zł –53 %
Zestaw plastikowych naczyń campingowych dla 4 osób  RCE221 REGATTA
157 zł –53 % 74 zł

Wybierz wariant

Zestaw plastikowych naczyń campingowych dla 4 osób Regatta Person Picnic Set.

Informacje szczegółowe

Kolor: Niebieska, Rozmiar: UNI
Na stanie (1 szt)
157 zł
74 zł

Opis szczegółowy produktu

Four-person picnic set for camping, caravanning or Sundays in the local park. Made from lightweight yet tough wearing plastic that packs easily and can take a bump or two. The set includes plates, mugs, cutlery and salt and pepper shakers!

  • Cztery noże, łyżki i widelce
  • Solniczka i pieprzniczka
  • Lekkie i kompaktowe

Parametry dodatkowe

Kategoria: Sprzęt kempingowy
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kolor: Niebieska
Producent: Regatta
Kategorie: Kemping > Sprzęt kempingowy

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.