Plecak Regatta EU132 EASYPACK P/W 25l Czarny

99 zł –33 %
Plecak Regatta EU132 EASYPACK P/W 25l Czarny
99 zł –33 % 66 zł

Wybierz wariant

Plecak o pojemności 25 litrów.

 

Informacje szczegółowe

Kolor: Czarna, Rozmiar: 25L
Na stanie (1 szt)
99 zł
66 zł

Opis szczegółowy produktu

Plecak Regatta o pojemności do 25 litrów wykonany jest z lekkiej tkaniny poliestrowej i można go zapakować we własną przednią kieszeń, która umożliwia szybkie i łatwe przechowywanie. Plecak ma również oddychające paski z tyłu i posiada uchwyt na górze plecaka.

Rozmiar: 25 litrów.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Uniwersalne
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kategoria: Akcesoria > Plecaki > Uniwersalne
Kolor: Czarna
Producent: Regatta
Rodzaj: Plecaki
Sport: Turystyka i podróże, Do miasta

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.