Czerwona torba unisex Regatta EU180 Packaway Duff 40L

118 zł –36 %
Czerwona torba unisex Regatta EU180 Packaway Duff 40L
118 zł –36 % 76 zł

Wybierz wariant

Lekka i przestrzenna 40-to litrowa torba, którą z łatwością złożysz do małego rozmiaru.

Informacje szczegółowe

Kolor: Czarwona, Rozmiar: 40L
Na stanie (2 szt)
118 zł
76 zł

Opis szczegółowy produktu

Lekka i przestrzenna 40-to litrowa torba, którą z łatwością złożysz do małego rozmiaru. Zaprojektowana z myślą o praktyczności.Wykonana z trwałego poliestru z regulowanymi pasami naramiennymi, uchwytami do noszenia i dodatkową rączką do uchwytu na boku. Idealna do zapakowania ubrań, obuwia lub wakacyjnych zakupów.

  • Pojemność 40 l
  • Lekka tkanina poliestrowa o strukturze plastra miodu
  • Łatwość pakowania - chowa się do swojej przedniej kieszeni
  • Regulowany pas na ramię
  • Uchwyty

Parametry dodatkowe

Kategoria: Uniwersalne
Gwarancja: 2 lata
Determinacja: Unisex
Kategoria: Akcesoria > Plecaki > Uniwersalne
Kolor: Czarwona
Producent: Regatta
Rodzaj: Plecaki

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Regatta firma oficjalnie weszła na rynek w Wielkiej Brytanii w 1981 roku Podstawą sukcesu firmy ponad 80 lat doświadczenia trzech pokoleń w produkcji wysokiej jakości wodoszczelnego sprzętu. Regatta stopniowo przekształciła się w największego brytyjskiego dostawcę sprzętu turystycznego i rekreacyjnego, a stała się bardzo popularna na rynku europejskim. Regatta eksportuje do ponad trzydziestu krajów na całym świecie. Założyła swoje filie we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta wykorzystuje w produkcji i rozwoju swoich produktów o długim doświadczeniu wielu pokoleń. Możesz mieć pewność, że podczas opracowywania produktów tej marki używane są tylko najlepsze materiały. Zewnętrzna warstwa odzieży jest w przeważającej większości przypadków wodoodporna, oddychająca i wiatroszczelna. Hydrofilowy system oddychający odpycha całą wilgoć. Wodoodporna kurtka i spodnie Regatta zapewniają komfort nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Odzież wyróżnia się lekkością i pojemnością, a firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów. Podstawą jej sukcesu jest zaufanie do jakości i cenne przypomnienia jej użytkowników. Wszystkie produkty tej marki zostały wyprowadzone w nowoczesnym stylu i wzornictwie, a jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie