Damska kurtka trekkingowa 4F to lekka, funkcjonalna i wytrzymała warstwa wierzchnia, stworzona z myślą o zmiennych warunkach pogodowych podczas górskich i outdoorowych aktywności. Model o kroju regular fit dopasowuje się do sylwetki, zapewniając wygodę i pełną swobodę ruchów.
Rozmiary: XS–XXL, standardowa długość do bioder
Materiał: 3-warstwowa laminacja z membraną NeoDry 20000/20000, gwarantująca wodoodporność i oddychalność
Hydrofobowa powłoka: zapobiega wchłanianiu wilgoci, woda skrapla się i spływa po tkaninie
Podklejone, wodoodporne szwy: uszczelnione taśmą, chronią przed przemakaniem
Kaptur: zintegrowany, regulowany, z profilowanym daszkiem dla ochrony przed deszczem i wiatrem
Kołnierz: wysoki, osłania szyję przed chłodem
Mankiety: regulowane rzepem, chronią przed wiatrem
Wentylacja: pod pachami, regulowana zamkiem jednokierunkowym
Zamki: laminowane na kieszeniach bocznych i piersiowych, oraz główny z plisą przeciwwiatrową
Kieszenie: 2 boczne i 2 piersiowe, wszystkie zapinane na zamki
Regulacja dołu: tunelowy ściągacz ze stoperami dla idealnego dopasowania
Raglanowe rękawy: gwarantują swobodę ruchów
Elementy odblaskowe: poprawiają widoczność po zmroku
MembranaNeoDry 20000/20000: najwyższa wodoodporność i oddychalność, skuteczna ochrona przed silnym wiatrem i intensywnym deszczem
3-warstwowy laminat: trwałość i lekkość w jednej konstrukcji bez podszewki, idealna na wymagające warunki terenowe
Hydrofobowa impregnacja: zabezpiecza materiał przed przesiąkaniem wodą
Klejone szwy: gwarantują całkowitą wodoodporność, także na przeszyciach
Idealna na długie trekkingi, hiking, backpacking i codzienne wyprawy w zmiennych warunkach pogodowych. Może być stosowana jako samodzielna kurtka hardshell lub w zestawieniu z warstwami ocieplającymi.