pl-PL
Polish
cart
Koszyk
menu

Warunki handlowe

Warunki handlowe


I. Podstawowe postanowienia


Niniejsze warunki ( „Warunki”) wydawane są zgodnie z § 1751 i nast. Ustawa nr. 89/2012 Sb., Kodeks cywilny (dalej „Kodeks Cywilny”)

  • imię i nazwisko / imię - SportOVA s.r.o.
  • IČ: 04483731
  • Identyfikator podatkowy: CZ04483731
  • z siedzibą - Pavlovova 44, 700 30 Ostrava
  • zarejestrowany w Sądzie Okręgowym, sekcja C, t. 63790

 

Dane kontaktowe:


SportOVA Ltd. Pavlovova 44, 700 30 Ostrava

  • email: info@outdoorkurtki.pl
  • telefon: +420 777619161
  • www.outdoorkurtki.pl


Niniejsze warunki regulują wzajemne prawa i obowiązki sprzedawcy i osoba fizyczna, która zawiera umowę zakupu poza jego działalności jako konsumenta lub w ramach swojej działalności gospodarczej ( „Nabywca”) za pośrednictwem interfejsu WWW znajduje się na stronie internetowej dostępnej www.outdoorkurtki.pl (zwany dalej "sklepem internetowym").
Warunki handlowe stanowią integralną część umowy sprzedaży. Wyróżniające się ustalenia w Umowie zakupu mają pierwszeństwo przed postanowieniami niniejszych Warunków.
Niniejsze Warunki i Umowa zakupu zawierane są w języku czeskim.II. Informacje o produkcie i cenie
Informacje o towarach, w tym cenach poszczególnych towarów i ich głównych cechach, podane są dla poszczególnych towarów w katalogu sklepu internetowego. Podane są ceny towarów, w tym podatek VAT, wszystkie związane z tym opłaty oraz koszt zwrotu towarów, jeżeli towary te z natury rzeczy nie mogą zostać zwrócone zwykłą pocztą. Ceny produktów pozostają ważne tak długo, jak długo są wyświetlane w sklepie internetowym. Przepis ten nie wyklucza negocjacji umowy kupna na podstawie indywidualnie negocjowanych warunków.
Wszystkie prezentacje towarów umieszczone w internetowym katalogu sklepu mają charakter informacyjny i sprzedawca nie jest zobowiązany do zawarcia umowy kupna na te towary.
Informacje na temat kosztów związanych z pakowaniem i dostawą towarów są publikowane w sklepie internetowym. Informacja o kosztach związanych z pakowaniem i dostawą towarów wymienionych w sklepie internetowym jest ważna tylko w przypadku, gdy towary są dostarczane na terytorium Republiki Czeskiej. Wszelkie rabaty z ceną zakupu towaru nie mogą być łączone, chyba że sprzedawca i kupujący inaczej się zgodzą.
 
III. Zamówienie i zawarcie umowy kupna
Koszty poniesione przez kupującego przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość w związku z zawarciem umowy nabycia (koszt dostępu do Internetu, kosztów rozmów telefonicznych) płacone przez samego nabywcę. Koszty te nie różnią się od stawki podstawowej.
Kupujący zamawia towary na następujące sposoby:
poprzez jego konto klienta, jeśli wcześniej zarejestrował się w sklepie internetowym,
wypełniając formularz zamówienia bez rejestracji.
Składając zamówienie, kupujący wybiera towary, liczbę przedmiotów, sposób zapłaty i dostawę.
Przed wysłaniem zamówienia kupujący może sprawdzić i zmodyfikować dane, które umieścił w zamówieniu. Zamówienie jest wysyłane przez kupującego do sprzedawcy poprzez kliknięcie przycisku WYŚLIJ ZAMÓWIENIE ....... Dane podane w zamówieniu są uważane za prawidłowe przez sprzedawcę. Warunkiem zlecenia jest, aby wypełnić wszystkie obowiązkowe dane w formularzu zamówienia i potwierdzeniu kupującego, który jest zaznajomiony z tymi warunkami.Natychmiast po otrzymaniu zamówienia sprzedawca prześle kupującemu potwierdzenie otrzymania zamówienia na adres e-mail podany przez kupującego przy składaniu zamówienia. To potwierdzenie jest automatyczne i nie jest uważane za umowę. Załączenie potwierdzenia jest aktualnymi warunkami handlowymi sprzedawcy. Umowa kupna zostaje zamknięta dopiero po otrzymaniu zamówienia przez sprzedającego. Powiadomienie o otrzymaniu zamówienia dostarczane jest na adres e-mail kupującego. / Natychmiast po otrzymaniu zamówienia sprzedawca prześle kupującemu potwierdzenie otrzymania zamówienia na adres e-mail podany przez kupującego przy składaniu zamówienia. To potwierdzenie jest uważane za umowę. Załączenie potwierdzenia jest aktualnymi warunkami handlowymi sprzedawcy. Umowa kupna zostaje zawarta przez sprzedającego potwierdzenie zamówienia na adres e-mail kupującego.
W przypadku, gdy którykolwiek z wymagań określonych w zamówieniu nie może być spełniony przez sprzedającego, kupujący wyśle zmodyfikowaną ofertę na swój adres e-mail. Zmieniona oferta jest uważana za nowy projekt Umowy Sprzedaży, a Umowa Sprzedaży zostaje zawarta przez Kupującego potwierdzenie przyjęcia oferty przez Sprzedawcę na adres e-mail podany w niniejszych Warunkach.
Wszystkie zamówienia zaakceptowane przez sprzedawcę są wiążące. Kupujący może anulować zamówienie do momentu otrzymania przez kupującego zawiadomienia o przyjęciu zamówienia przez sprzedającego. Kupujący może anulować zamówienie telefonicznie na numer telefonu lub adres e-mail Sprzedającego określony w niniejszych Warunkach.W przypadku, gdy istnieje oczywisty błąd techniczny ze strony sprzedawcy w cenie towarów w sklepie internetowym lub w czasie zamawiania, sprzedawca nie jest zobowiązany do dostarczenia towaru do kupującego w tej cenie oczywiście błędnej sprzedawcy informuje kupującego błędu bezzwłocznie i wysłany do kupującego na jego zmodyfikowana oferta adresu e-mail. Zmieniona oferta jest uważany za nowy projekt umowy sprzedaży i zakupu umowy zawierana jest w tym przypadku potwierdzenia odbioru przez kupującego na adres e-mail sprzedającego.
 
IV. Konto klienta
Na podstawie rejestracji kupującego dokonanej w sklepie internetowym kupujący mają dostęp do swojego konta klienta. Z konta klienta kupujący mogą zamawiać towary. Kupujący może również zamówić towar bez rejestracji.
Rejestrując się na konto klienta i zamawiając towar, kupujący jest zobowiązany do prawidłowego i zgodnego z prawdą dostarczenia wszystkich informacji. Dane podane na koncie użytkownika są obowiązkowe, aby kupujący zaktualizował je po każdej zmianie. Dane podane przez kupującego na koncie klienta i przy składaniu zamówienia są uważane przez sprzedawcę za prawidłowe.
Dostęp do konta klienta jest zabezpieczony przez nazwę użytkownika i hasło. Kupujący jest zobowiązany do zachowania poufności w odniesieniu do informacji niezbędnych do uzyskania dostępu do swojego konta klienta. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe użycie konta klienta przez osoby trzecie.
Kupujący nie jest upoważniony do zezwalania na korzystanie z konta klienta stronom trzecim.
Sprzedawca może anulować swoje konto użytkownika, zwłaszcza jeśli kupujący jeśli konto użytkownika nie używać więcej, lub jeśli kupujący naruszy swoje obowiązki na podstawie umowy i niniejszych warunków.
Kupujący zwraca uwagę, że konto użytkownika może nie być dostępne w sposób ciągły, w szczególności w zakresie niezbędnej konserwacji sprzętu i oprogramowania Sprzedającego, konserwacja sprzętu i oprogramowania stron trzecich.V. Warunki płatności i dostawa towarów
Kupujący może zapłacić cenę towarów i wszelkie koszty związane z dostawą towarów zgodnie z umową sprzedaży w następujący sposób:
przelewem bankowym na rachunek bankowy Sprzedawcy nr 83 1020 2472 0000 6502 0558 9835, przechowywany w FIO Bank
bezgotówkowa karta płatnicza
przelewem bankowym na konto sprzedającego za pośrednictwem bramki płatności GoPay
gotówka przy odbiorze towaru,
gotówką lub kartą kredytową po osobistym odbiorze w lokalu
gotówką lub kartą kredytową po osobistym odbiorze przesyłki Zásilkovna.cz, Česká pošta
 
Wraz z ceną zakupu, kupujący jest zobowiązany do zapłacenia sprzedawcy kosztów związanych z pakowaniem i dostawą towarów po uzgodnionej stawce. O ile nie określono inaczej, cena zakupu i koszty związane z dostawą towarów są dalej rozumiane.
W przypadku płatności gotówkowych cena zakupu jest płatna przy odbiorze towaru. W przypadku płatności bezgotówkowej, cena zakupu jest należna w ciągu 3 .... dni po zawarciu umowy kupna.
W przypadku płatności za pośrednictwem bramki płatniczej, kupujący postępuje zgodnie z instrukcjami odpowiedniego dostawcy płatności elektronicznych.W przypadku płatności bezgotówkowej zobowiązanie kupującego do zapłaty ceny zakupu jest spełniane, gdy odpowiednia kwota zostaje zaksięgowana na rachunku bankowym sprzedającego.
Sprzedawca nie wymaga od kupującego zaliczki ani innej podobnej płatności z góry. Zapłata ceny zakupu przed wysyłką towarów nie jest kopią zapasową.
Zgodnie z ustawą o rejestrach sprzedaży sprzedawca jest zobowiązany do wydania kupującemu paragonu. Jednocześnie jest zobowiązany do zarejestrowania otrzymanych przychodów u administratora podatkowego przez Internet, w przypadku awarii technicznej, najpóźniej w ciągu 48 godzin
Towary są dostarczane do kupującego:
na adres podany przez kupującego zamówienie
za pośrednictwem dystrybutora na adres dystrybutora wskazanego przez kupującego
odbiór osobisty w siedzibie sprzedawcy
 
Sposób dostawy jest wybierany podczas zamawiania towarów.
Koszt dostawy towaru, w zależności od sposobu wysyłki i odbioru towaru, jest określony w zamówieniu kupującego i potwierdzeniu zamówienia przez sprzedającego. Jeśli sposób transportu jest uzgodniony na specjalne życzenie kupującego, kupujący ponosi ryzyko i dodatkowe koszty związane z tym rodzajem transportu.
Jeżeli sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć towar w miejscu wskazanym przez kupującego w zamówieniu, zgodnie z umową kupna, kupujący jest zobowiązany do przejęcia towaru w momencie dostawy. Jeżeli, z uwagi na potrzeby kupującego, konieczne jest wielokrotne dostarczenie towaru lub w sposób inny niż wskazany w zamówieniu, kupujący jest zobowiązany do zapłaty odpowiednio kosztów związanych z powtórną dostawą towaru. koszty związane z inną metodą dostawy.
Po otrzymaniu towaru od przewoźnika, kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia integralności opakowania towaru oraz, w przypadku jakichkolwiek wad, do powiadomienia przewoźnika bez zbędnej zwłoki. W przypadku naruszenia opakowania wskazującego na nieautoryzowane wejście do przesyłki, Kupujący nie jest zobowiązany odebrać przesyłki od przewoźnika.
Sprzedający wystawi kupującemu dokument podatkowy - fakturę. Dokument podatkowy jest wysyłany na adres e-mail kupującego.
Nabywca nabywa własność towarów, płacąc całą cenę zakupu towarów, w tym koszty dostawy, ale najpierw przejmując towary. Odpowiedzialność za przypadkowe zniszczenie, uszkodzenie lub utratę towaru przechodzi na kupującego w momencie przejęcia towaru lub w przypadku, gdy kupujący został zobowiązany do przejęcia towarów, ale nie zrobił tego z naruszeniem umowy kupna.VI. Odstąpienie od umowy
Kupujący, który zawarł umowę nabycia wśród jego działalności jako konsument ma prawo do odstąpienia od umowy.
Termin wycofania wynosi 14 dni
od otrzymania towaru,
od daty otrzymania ostatniej dostawy towaru, jeżeli umowa kilka rodzajów towarów lub dostawy z kilku części
od otrzymania pierwszej dostawy towarów, jeżeli umowa powtarzane dostawy towarów.
Kupujący nie może, między innymi odstąpić od umowy:
świadczenie usług, jeśli są zadowoleni z jego wyraźną zgodą, przed upływem terminu na odstąpienie od umowy i sprzedaży przed zawarciem umowy nabywca dowiedział się, że w tym przypadku ma prawo do odstąpienia od umowy,
dostawa towarów lub świadczenie usług, których cena zależy od wahań na rynkach finansowych poza kontrolą sprzedającego, a które mogą wystąpić w okresie na odstąpienie od umowy,
dostawa napojów alkoholowych, które mogą być dostarczane tylko po trzydzieści dni, których cena zależy od wahań na rynkach finansowych poza dostawcy,
dostawa towarów, które zostały zmodyfikowane zgodnie z życzeniem kupującego lub do jego osoby,
dostawa towarów podlegających szybkiemu pogorszeniu, a także towarów, które zostały dostarczone przez nieodwracalnie zmieszane z innymi towarami,
dostawa zapieczętowanych towarów, że kupujący powodów lakierowanych i higienicznych nie jest możliwe, aby powrócić
dostawa nagrań dźwiękowych lub wizualnych lub programu komputerowego, jeśli naruszone ich oryginalnego opakowania,
dostawa gazet, periodyków i czasopism,
dostarczanie treści cyfrowych, jeśli nie dostarczane na trwałym nośniku, a przyszedł z wyraźną zgodą kupującego przed upływem terminu wycofania i sprzedaży przed zawarciem umowy nabywca dowiedział się, że w tym przypadku ma prawo do odstąpienia od umowy,
w innych przypadkach określonych w § 1837 kodeksu cywilnego.Aby dotrzymać terminu odstąpienia od umowy, kupujący musi przesłać powiadomienie o wypowiedzeniu w okresie odstąpienia.
Aby odstąpić od umowy kupna, kupujący może skorzystać z przykładowego formularza wypłaty podanego przez sprzedającego. Wycofanie z umowy sprzedaży zostanie wysłane przez kupującego na adres e-mail sprzedającego lub adres pocztowy określony w niniejszych warunkach. Sprzedawca potwierdza otrzymanie formularza bez zbędnej zwłoki do Kupującego.
Kupujący, który wycofał się z umowy, jest zobowiązany do zwrotu towaru sprzedającemu w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy sprzedającemu. Kupujący ponosi koszty zwrotu towaru sprzedającemu, nawet jeśli towary nie mogą zostać zwrócone na zwykłej trasie pocztowej.
Jeśli kupujący odstąpi od umowy, sprzedawca zwróci wszystkie środki, w tym koszty dostawy otrzymane od niego, w ten sam sposób niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od dnia wypłaty. Sprzedawca zwraca otrzymane pieniądze Kupującemu w inny sposób tylko wtedy, gdy kupujący wyrazi na to zgodę i nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.
Jeżeli kupujący wybierze inny niż najtańszy sposób dostarczenia towaru, który oferuje sprzedawca, sprzedawca zwraca nabywcy koszt dostawy towarów odpowiadający najtańszemu sposobowi dostarczenia towaru.
Jeżeli kupujący odstępuje od umowy, sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu otrzymanych środków na kupującego przed przekazaniem nabywcy towarów lub wykazać, że towary sprzedający wysłana.
Towar musi być zwrócony nieuszkodzony nabywcy, niezużytych i nieskażone i, jeśli to możliwe, w oryginalnym opakowaniu. Roszczenie o szkody wyrządzone towaru, sprzedający jest uprawniony do jednostronnego poczet roszczenia kupującego do zwrotu ceny zakupu.Sprzedawca jest uprawniony do odstąpienia od umowy z powodu sellout, niedostępności towarów lub gdy producent, importer lub dostawca towarów cięcia produkcji lub importu towarów. Sprzedawca niezwłocznie poinformuje kupującego mediacji adres e-mail podany w zamówieniu i odesłać w ciągu 14 dni od zawiadomienia o odstąpieniu od umowy, z uwzględnieniem wszystkich kosztów gotówkowych dostawy do niego na podstawie umowy otrzymanych w ten sam sposób lub sposób określony przez kupującego.
 
VII. Prawa z wadliwego działania
Sprzedający odpowiada przed kupującym za to, że towar jest wolny od wad. W szczególności sprzedawca odpowiada kupującemu, że w momencie przejęcia towarów przez nabywcę:
towary mają cechy, które zostały wynegocjowane przez strony, a jeśli nie ma porozumienia, ma właściwości, które zostały opisane sprzedawca lub producent albo że nabywcy oczekują ze względu na rodzaj towarów oraz w oparciu o reklamy, które wykonują.
towary nadają się do celów, które za jego użytkowania lub sprzedaży wykazy, które są zwykle używane towary tego samego rodzaju
Produkt odpowiada jakości lub dokonywania uzgodnionego próbkę lub szablon, jeśli została określona jakość i wydajność zakontraktowaną przez próbkę lub szablonu
towary są w odpowiedniej ilości, stopniu lub wadze oraz
towary są zgodne z wymogami prawnymi.
Efekt jeśli wada w ciągu sześciu miesięcy od daty otrzymania towaru przez nabywcę, uznaje się, że produkt był wadliwy już w momencie otrzymania. Kupujący jest uprawniony do wykonywania prawa wada, dóbr konsumpcyjnych w okresie dwudziestu czterech miesięcy od ich otrzymania. Przepisu tego nie stosuje się do towarów sprzedawanych w niższej cenie do ubytku, dla których niska cena została wynegocjowana na zużycie spowodowane przez jego powszechnego użytku, dla towarów używanych do wad spowodowanych przez użycie lub nosić, że towar powinien przejąć nabywcy, lub jeśli okaże się, z natury towarów.
W przypadku wystąpienia usterki, kupujący może złożyć reklamację do sprzedawcy z żądaniem:
wymiana na nowe towary,
naprawa towarów,
rozsądny rabat od ceny zakupu,
odstąpić od umowy.
Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy,
jeżeli towary mają wady rzeczowe,
jeżeli przedmiot nie może być prawidłowo użyty do powtarzających się wad lub wad po naprawie,
z większą liczbą wad w towarach.Sprzedawca jest zobowiązany do przyjęcia reklamacji w dowolnym zakładzie, w którym reklamacja została przyjęta, ewentualnie również w siedzibie lub miejscu prowadzenia działalności. Sprzedający zobowiązany jest kupujący udzielać pisemnego potwierdzenia, że kupujący skorzystał z prawa, co do treści skargi oraz jaka metoda zastrzeżeniu obsługi kupujący połączeń, jak również potwierdzenie daty i sposobu załatwienia reklamacji, w tym potwierdzenie naprawy i czasu jego trwania, lub pisemne uzasadnienie Zrzeczenie się roszczenia.
Sprzedawca lub jego upoważniony przedstawiciel natychmiast decyduje o roszczeniu, w złożonych przypadkach w ciągu trzech dni roboczych. Okres ten nie obejmuje czasu odpowiedniego dla rodzaju produktu lub usługi potrzebnej do fachowej oceny wady. Roszczenia, w tym usunięcie wady, muszą być rozstrzygnięte niezwłocznie, nie później niż 30 dni od daty roszczenia, chyba że sprzedawca i kupujący wyrażą zgodę na dłuższy okres. Wygaśnięcie tego okresu jest uważane za istotne naruszenie umowy, a kupujący ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży. Moment, w którym dochodzi roszczenie, to moment, w którym sprzedawca otrzyma testament kupującego (zastosowanie prawa wadliwego wykonania).
Sprzedawca informuje kupującego na piśmie o wyniku roszczenia.
Prawo do wadliwego działania kupującego nie przysługuje, jeżeli kupujący wiedział przed przejęciem rzeczy, że rzecz była wadliwa lub jeśli kupujący sam spowodował wadę.
W przypadku uzasadnionego roszczenia kupujący ma prawo do zwrotu kosztów poniesionych w związku z roszczeniem. To prawo może być wykonane przez kupującego u sprzedawcy w ciągu jednego miesiąca po upływie okresu gwarancji.
Kupujący ma do wyboru reklamację.
Prawa i obowiązki stron w zakresie praw wadliwego wykonania reguluje § 1914-1925, 2099-2117 i 2161-2174 § § kodeksu cywilnego oraz ustawy nr. 634/1992 Sb., O ochronie konsumentów.
 
VIII. Dostawa
Umawiające się Strony mogą dostarczać wszelką korespondencję w formie pisemnej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Kupujący dostarcza korespondencję do sprzedawcy na adres e-mail podany w niniejszych warunkach. Sprzedawca wysyła korespondencję do kupującego pod adresem e-mail podanym na jego koncie klienta lub w zamówieniu.IX. Pozasądowe rozstrzyganie sporów
Out rozstrzyganie sporów konsumenckich umowa sprzedaży jest Czeska Inspekcja Handlowa z siedzibą Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, ID: 000 20 869, adres internetowy: https://adr.coi.cz/cs. Platforma internetowego rozstrzygania sporów pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr może być wykorzystana do rozstrzygania sporów między sprzedawcą a kupującym wynikających z umowy sprzedaży.
European Consumer Centre Czechy, z siedzibą przy Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, adres internetowy: http://www.evropskyspotrebitel.cz jest centralnym punktem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21. (WE) nr 2006/2004 i dyrektywa 2009/22 / WE (Internetowe rozstrzyganie sporów konsumenckich).
Sprzedawca jest upoważniony do sprzedaży towarów na podstawie licencji handlowej. Licencja handlowa jest przeprowadzana w zakresie jej kompetencji przez właściwe Biuro ds. Pozwoleń na handel. Czeska Inspekcja Handlowa sprawuje między innymi nadzór nad przestrzeganiem ustawy o ochronie konsumentów nr 634/1992 Coll.
 
X. Postanowienia końcowe
Wszelkie uzgodnienia między sprzedawcą a kupującym zgodnie z prawem Republiki Czeskiej. Jeżeli relacja oparta na umowie sprzedaży zawiera element międzynarodowy, to strony zgadzają się, że relacja podlega prawu Republiki Czeskiej. Nie ma to wpływu na prawa konsumenta wynikające z ogólnie obowiązujących przepisów prawnych.
Sprzedawca nie jest związany żadnymi kodeksami postępowania w stosunku do kupującego w rozumieniu § 1826 (1) e) Kodeks cywilny.
Wszelkie prawa do strony internetowej Sprzedającego, w szczególności prawa autorskie do treści, w tym układy stron, zdjęcia, filmy, grafiki, znaki towarowe, logo oraz inne treści i elementy, należą do sprzedającego. Zabrania się kopiowania, modyfikowania lub w inny sposób korzystania z Witryny lub jakiejkolwiek jej części bez zgody Sprzedawcy.
Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy wynikające z interwencji strony trzeciej w sklepie internetowym lub w wyniku użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem. Nabywca musi w korzystaniu z Internetu w celu korzystania praktyk handlowych, które mogłyby mieć negatywny wpływ na jej funkcjonowanie i nie powinien angażować się w żadną działalność, która może go lub umożliwienia stronom trzecim bezprawnie ingerować lub użyć oprogramowania lub inną zawartość sklepu online i cieszyć się sklep internetowy lub jego części lub oprogramowania w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem lub celem.Kupujący niniejszym ponosi ryzyko zmiany okoliczności zgodnie z § 1765 (2) Kodeksu cywilnego.
Umowa zakupu, w tym Regulamin, jest archiwizowana przez Sprzedawcę w formie elektronicznej i nie jest dostępna.
Sprzedawca może zmienić lub dodać sformułowanie warunków handlowych. Przepis ten nie narusza praw i obowiązków wynikających po okresie obowiązywania poprzedniej wersji warunkach roboczych.
Załącznik do Regulaminu jest szablonem do wypłaty.
 
 
Niniejsze Warunki wchodzą w życie w dniu 25 maja 2018 r

chat
Lub napisz do nas na
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?Zarejestruj się teraz.