• ReklamacjeReklamacje będą rozpatrywane zgodnie z prawem w ciągu 30 dni od otrzymania reklamowanego towaru wraz z fakturą (wzór) z informacją o roszczeniach. Zaleca się użycie formularza REKLAMATION, który można pobrać ze strony głównej eshopu (w górnej części kategorii).
Naprawione lub wymienione towary zostaną wysłane do klienta w ciągu 30 dni, zwrócić pieniądze na konto bankowe

Wyślij towar do zgłoszenia czysty. Zapakuj w odpowiednią paczkę. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za źle zapakowane przesyłki, a producent nie przyjmuje gwarancji na towary uszkodzone przez przesyłkę.

 

  • Odstąpienie od umowy zakupu

 

Kupujący ma prawo w ciągu 14 dni od otrzymania Towaru, aby go zwrócić bez podania przyczyny. Towar musi zostać zwrócony w nienaruszonym stanie, bez śladów użytkowania i ze wszystkimi metkami. Jednocześnie należy dołączyć fakturę lub kopię wiersza, wskazującą numer konta, który chcesz zwrócić.

Sprzedawca ma 14 dni na zwrot pieniędzy. 

Po dostarczeniu zwróconego towaru (odstąpienie od umowy sprzedaży) do sprzedawcy, kupujący otrzyma zwrot ceny.

W przypadku zwrotu tylko części towarów z faktury, opłata zostanie potrącona, jeżeli kwota za pozostawione towary wynosi mniej niż 170 złotych. Rabaty ilościowe i lojalnościowe zostaną obniżone o kwotę za zwrot towarów.

Kupujący, który wycofał się z umowy, jest zobowiązany do zwrotu towaru sprzedającemu w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy sprzedającemu. Kupujący ponosi koszty zwrotu towaru sprzedającemu, nawet jeśli towary nie mogą zostać zwrócone na zwykłej trasie pocztowej.

 

WYMIANA TOWARU, ZWROTY I REKLAMACJE

Pošta bez hranic s.r.o
ul. Bielska 63A
Cieszyn 43-400
Polska
tel.: +420 770 121 720

Towary, które wracasz, NIE pobraniem! 

OSTRZEŻENIE 

Ze względu na przedświąteczny wzrost przesyłek wysyłkowych zwrot przesyłek do naszego magazynu może zostać przedłużony. Prosimy o cierpliwość. Przewoźnicy starają się dostarczyć twoje przesyłki tak szybko, jak to możliwe. Po otrzymaniu przesyłek informujemy każdego klienta o dostarczeniu i przetworzeniu przesyłki. 

Dziękujemy za cierpliwość

 

  • Prawa i obowiązki Sprzedawcy:

 

Sprzedawca jest zobowiązany do wydania wiążącego zamówienia i wysłania zamówionego towaru na wskazany adres dostawy. Integralną częścią przesyłki jest faktura (wzór) dla zakupionego towaru.

Wszystkie dane osobowe podane podczas rejestracji są poufne i nie mogą być wykorzystywane do innych celów. Sprzedający ma prawo do odmowy przyjęcia zamówienia, jeśli kupujący wielokrotnie nie spełni swojego obowiązku usunięcia towaru i zapłaty ceny zakupu.

Sprzedający ma prawo do odstąpienia od umowy kupna (wiążące zamówienia), jeśli towar nie jest w magazynie i nie zgadza się z kupującym na inne zamówienie.

 

POBIERZ

FORMULARZ WYMIANY I ZWROTU TOWARU

FORMULARZ REKLAMACYJNY