• ReklamacjeReklamacje będą rozpatrywane zgodnie z prawem w ciągu 30 dni od otrzymania reklamowanego towaru wraz z fakturą (wzór) z informacją o roszczeniach. Zaleca się użycie formularza REKLAMATION, który można pobrać ze strony głównej eshopu (w górnej części kategorii).
Naprawione lub wymienione towary zostaną wysłane do klienta w ciągu 30 dni, zwrócić pieniądze na konto bankowe

Wyślij towar do zgłoszenia czysty. Zapakuj w odpowiednią paczkę. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za źle zapakowane przesyłki, a producent nie przyjmuje gwarancji na towary uszkodzone przez przesyłkę.

 

  • Odstąpienie od umowy zakupu

 

Kupujący ma prawo w ciągu 14 dni od otrzymania Towaru, aby go zwrócić bez podania przyczyny. Towar musi zostać zwrócony w nienaruszonym stanie, bez śladów użytkowania i ze wszystkimi metkami. Jednocześnie należy dołączyć fakturę lub kopię wiersza, wskazującą numer konta, który chcesz zwrócić.

Sprzedawca ma 30 dni na zwrot pieniędzy. W przypadku uznania rachunku zazwyczaj wynosi to 14 dni.

Po dostarczeniu zwróconego towaru (odstąpienie od umowy sprzedaży) do sprzedawcy, kupujący otrzyma zwrot ceny.

W przypadku zwrotu tylko części towarów z faktury, opłata zostanie potrącona, jeżeli kwota za pozostawione towary wynosi mniej niż 170 złotych. Rabaty ilościowe i lojalnościowe zostaną obniżone o kwotę za zwrot towarów.

Towary, które wracasz, NIE pobraniem! .

 

  • Prawa i obowiązki Sprzedawcy:

 

Sprzedawca jest zobowiązany do wydania wiążącego zamówienia i wysłania zamówionego towaru na wskazany adres dostawy. Integralną częścią przesyłki jest faktura (wzór) dla zakupionego towaru.

Wszystkie dane osobowe podane podczas rejestracji są poufne i nie mogą być wykorzystywane do innych celów. Sprzedający ma prawo do odmowy przyjęcia zamówienia, jeśli kupujący wielokrotnie nie spełni swojego obowiązku usunięcia towaru i zapłaty ceny zakupu.

Sprzedający ma prawo do odstąpienia od umowy kupna (wiążące zamówienia), jeśli towar nie jest w magazynie i nie zgadza się z kupującym na inne zamówienie.

 

POBIERZ

FORMULARZ WYMIANY I ZWROTU TOWARU

FORMULARZ REKLAMACYJNY

 

WYMIANA TOWARU, ZWROTY I REKLAMACJE
 
 Pošta bez hranic s.r.o
ul. Bielska 63A
Cieszyn 43-400
Polska
tel.: +420 770 121 720